Stepper s madlem SEDCO AB208

Stepper s madlem SEDCO AB208 Zobrazit větší
Stepper s madlem SEDCO AB208
Stepper s madlem Sedco AB208 je multifunkční cvičební stroj umožňující trénink při nízké i vysoké frekvenci a posilování nejen stehen, hýždí a lýtek, ale i pasu a břišního svalstva. Součástí ...

More details

SE-AB208

SEDCO

Dostupnost: skladem

1 519 Kč

1 255 Kč bez DPH

Share in social media

Stepper s madlem SEDCO AB208

Stepper s madlem SEDCO AB208

Stepper s madlem Sedco AB208 je multifunkční cvičební stroj umožňující trénink při nízké i vysoké frekvenci a posilování nejen stehen, hýždí a lýtek, ale i pasu a břišního svalstva. Součástí tohoto modelu stepperu jsou také měkká polstrovaná madla pro větší komfort a stabilitu při cvičení. Je skvělou alternativou pro lidi, kteří nechtějí strávit dlouhé hodiny v tělocvičně a díky velikosti stroje a jednoduchému používání na něm můžete cvičit kdykoliv - třeba i při sledování televize. Přístroj simuluje pohyb po schodech, zároveň je však šetrný pro klouby, jelikož  se o zařízení s nízkým dopadem, které nezpůsobuje otřesy nebo trhnutí na kloubech.

Odpor šlapání tvoří hydraulické tlumiče, díky kterým je stroj tichý a pohyb na něm plynulý. Široké pedály mají strukturovaný povrch, který Vám poskytne bezpečnost i lepší prokrvení chodidel. Obtížnost cvičení si můžete nastavit podle svých představ - odpor pedálů změníte otočným kolečkem. Svůj výkon můžete sledovat na LCD displeji, který ukazuje odcvičený čas, množství spálených kalorií a další potřebné informace.

V balení naleznete také expandery, které lze připevnit ke spodní části stepperu a rozšířit tak svůj trénink o další možné cviky na horní část těla.


Technický popis:
- Výrobce: Sedco
- Rozměry: 39x29 cm

- Výška: 110 cm
- Protiskluzový nášlap

- Hmotnost: 7 kg
- Barva: Černo-bílá

- Pevná ocelová konstrukce
- Vhodné do jakéhokoliv prostředí

- Stabilní provedení základny stroje
- Pogumované protiskluzové nožky základny
- Komfortní měkký úchop na nastavitelném madlu

- Aktivně spaluje tuky
- Pomáhá tvarovat svalstvo
- Nejvíce zapojené svalstvo: hýždě, boky, pas, stehna, lýtka a bříšní svaly
- Součástí je také minicomputer zobrazující základní informace při cvičení

Napsat recenzi

Stepper s madlem SEDCO AB208

Stepper s madlem SEDCO AB208

Napsat recenzi

Související produkty