STEPPEN X Twist stepper s expandéry

Twist stepper s expandéry Spokey STEPPEN X:

More details

K940880

Spokey

Dostupnost: skladem

2 409 Kč

1 991 Kč bez DPH

Share in social media

STEPPEN X Twist stepper s expandéry


Twist stepper s expandéry Spokey STEPPEN X:

- je vertikální stepper (napodobuje chůzí po schodech) a twist stepper (napodobuje jízdu na bruslích) s expandéry (pro posílení paží) v jednom – umožňuje provádět cviky na posílení dolních a horních končetin
- je vybaven LCD displejem se zabudovaným počítačem, který měří čas tréninku, počet spálených kalorií, počet kroků za minutu nebo kroky odpočítává
-
má velké, pohodlné a protiskluzová šlapadla, která zvyšují komfort a bezpečnost během cvičení

Sníte o krásně vytvarovaných lýtkách, stehnech či hýždích a současně nechce váš domov omezovat velkými kardio stroji jako jsou rotopedy či eliptické trenažéry? Pak je pro vás Spokey STEPPEN X tou pravou volbou! Pro trénink vám postačí malý prostor, a díky jeho malým rozměrům je snadné ho po tréninku kdekoliv přemístit a uložit. Spokey STEPPEN X, to je stepper 3v1 – vertikální stepper (klasický) a twist stepper s expandéry. S ním posílíte nejen svaly spodních ale i horních končetin.

Efektivní trénink celého těla se stepperem STEPPEN X 3v1

Trénink na vertikálním stepperu připomíná chůzí po schodech z možnosti změny tempa a intenzity cvičení. Aktivuje svaly hýždí, lýtek, stehen a břicha. Je to velmi účinný způsob pro redukci tělesného tuku, posílení svalové hmoty dolních končetin a vytvarování celého těla bez zbytečného zatěžování kloubů. Pomáhá se zbavit také nechtěné celulitidy. To ale není vše, čeho můžete dosáhnout s pomocí Spokey stepperu 3v1, který vám kromě klasického stepperu umožňuje provádět i rotační cviky. Takový trénink velmi připomíná jízdu na lyžích nebo na bruslích, protože nohy se pohybují nejen nahoru a dolů, ale také ze strany na stranu. Twist stepper zapojuje do práce mnohem více svalových skupin. Nepopíratelnou výhodou stepperu Spokey STEPPEN X jsou expandéryzlepšují rozsah pohybu a posilují svaly horních končetin.

Sledujte svůj trénink díky vestavěnému počítači

Spokey STEPPEN X, to je vertikální stepper a twist stepper s expandéry v jednom. Díky tomu můžete cvičit tak, jak chcete vy a přizpůsobit si trénink přesně podle vlastních potřeb. Cvičení připomínající chůzi po schodech je ideální jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří se chtějí udržovat v dobré fyzické kondici. Twist stepper je trochu obtížnější varianta, díky které zapojíte do práce více svalů než u klasické horizontální verze stepperu. Trénink můžete průběžně kontrolovat na LCD displeji se zabudovaným počítačem, který zobrazuje čas tréninku, počet spálených kalorií, počet kroků za minutu nebo odpočet kroků.

Bezpečný a pohodlný domácí trénink

Stepper 3v1 vám dává možnost cvičit kdykoliv chcete. Je to bezpečná a osvědčená alternativa k venkovním tréninkům. STEPPEN X je velmi stabilní, díky čemu se během cvičení neposouvá. Je vhodný pro každodenní tréninky – protiskluzová struktura širokých a pohodlných šlapadel zabraňuje sklouznutí a zároveň zvyšuje úroveň bezpečnosti během tréninku.

Parametry:
stepper 3v1: vertikální stepper, twist stepper, expandéry
materiál: ocel + ABS
displej: počet kroků za minutu, odpočet kroků, čas, počet spálených kalorií
baterie v displeji: 1 x AG13 (není součástí balení)
rozměry: 42 x 36 x 34 cm
rozměr šlapadla: 32 x 13 cm
rozsah: 0–50 stupňů
odpor: hydraulický
hmotnost: 8,5 kg
maximální hmotnost uživatele: 130 kg

Napsat recenzi

STEPPEN X Twist stepper s expandéry

STEPPEN X Twist stepper s expandéry

Napsat recenzi

Související produkty