Síť tkaná stínící ESTRANET 1,5 x 10 m

Síť tkaná stínící ESTRANET 1,5 x 10 m Zobrazit větší
Estranet tkaná stínící síť je vyrobená z lehkého, odolného a trvanlivého materiálu PH. Stínící úplet je ideální pro vytvoření soukromí na balkonech, zahradě i terase. 100% recyklovatelný materiál v zelené barvě. Snadná instalace.

More details

PE-60023212

OEM

Dostupnost: skladem

307 Kč

254 Kč bez DPH

Share in social media

Síť tkaná stínící ESTRANET 1,5 x 10 m

Stínící tkanina značky Extranet vám pomůže ochránit soukromí. Zelená síť se vyznačuje vysokou pevností a prodyšností, je odolná proti vlhkosti, plísním a houbám. Role zeleného úpletu má rozměry 1,5 x 10 m.

Gramáž sítě nepřesahuje 90 g / m2 a její účinnost při stínění je až 80 %. Vytvořte rychle a snadno odstínění vaší chatky, zahrady, terasy. Ochrání váš pozemek před pohledy cizích lidí, sluncem a částečně i hlukem a prachem.

Dvě varianty montáže

Buď můžete tkaninu přidělat pomocí montážních elektrikářských stahovacích pásek, nebo využít klasický vázací drát na ploty. Instalace je velice snadná, tkanina je extrémně lehká. Přichytit ji lze jak na klasické pletivo, tak i na plotové panely, dřevěné plaňky a další druhy plotů.

Zajímavý materiál

PH je zkratka pro Phylon. Pod tímto názvem se skrývá velmi lehký materiál vyrobený z granulí EVA. Nesporné výhody jsou zejména lehkost a snadná tvarovatelnost. PH je 100 % recyklovatelný. Povrch je přirozeně odolný vůči mikrobům, houbám a plísním. Snadno jej omyjete od nečistot.

Vlastnosti:

Zelená barva pro splynutí s okolím
Odolný proti vlhkosti, plísním, houbám
100% recyklace materiálu
Gramáž je 90 g / m2

Specifikace:

Zastínění: 80 %
Materiál: PH
Gramáž: 90 g / m2
Barva: zelená
Hmotnost: 5 kg

Rozměry:

Šířka: 1,5 m
Délka: 10 m

Napsat recenzi

Síť tkaná stínící ESTRANET 1,5 x 10 m

Síť tkaná stínící ESTRANET 1,5 x 10 m

Napsat recenzi

Související produkty