ALAVIS MAXIMA Trau-MAX 100g

ALAVIS MAXIMA Trau-MAX 100g Zobrazit větší
Kosmetický přípravek rychle a účinně napomáhající tlumit diskomfort svalů, šlach a kloubů. Efekt již do 30 min.

More details

PET-V410

ALAVIS

Dostupnost: skladem

509 Kč

421 Kč bez DPH

Share in social media

ALAVIS MAXIMA Trau-MAX 100g

Popis

Je ve formě dobře roztíratelného a lehce vstřebatelného emulgelu a obsahuje patentově chráněnou látku Celadrin® složenou z cetylovaných esterů kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalších nasycených a nenasycených mastných kyselin. Cetylované mastné kyseliny látky Celadrin® patří mezi přirozeně se vyskytující tuky rostlinného původu. Mastné kyseliny působí příznivě na složení synoviální tekutiny, podporují její viskozitu a lubrikační vlastnosti a tím přispívají k ochraně chrupavky.

Patentovaná látka Celadrin® dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Svým složením spojuje dvě látky, mající podobné účinky. Jednou z nich je derivát cetylu. Cetylové sloučeniny jsou mnoho let používány farmaceutickým průmyslem jako látky detoxikační. Druhou složkou je směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Toto vyvážené složení je užitečné nejenom tím, že napomáhá transportu ve vodě špatně rozpustných cetylových sloučenin, ale jak ukazuje nejnovější výzkum, tyto složky mají vlastní protektivní a fyziologický účinek. Můžeme tedy shrnout, že složky patentově chráněné látky Celadrin® jsou přírodními antioxidanty a specificky blokují činnost nežádoucího enzymu.

Menthol je látka obsažená v mátě peprné a má mírný lokálně znecitlivující účinek. Chladivý pocit je způsoben jeho schopností chemicky spouštět teplotní receptory, čímž způsobuje úlevu.

Klíčové vlastnosti

  • Doporučujeme při diskomfortu kloubů, vazů a šlach
  • Je vhodný pro zlepšení pohyblivosti kloubů při jejich ztuhlosti
  • Doporučujeme při namožení vazů, šlach a svalů
  • Je vhodný pro sportovce a osoby s aktivním životním stylem
  • Má rychlý a efektivní nástup účinku
  • Obsahuje mentol pro zvýšení účinku
  • Je vhodný k lokálnímu užití
  • Hodí se k doplňkům stravy s obsahem chondroprotektivních látek, kolagenů, MSM a vitaminu C z řady ALAVIS™ MAXIMA určených pro klouby a celý pohybový aparát

Další informace

Složení: aqua, cetyl talowate, menthol, glyceryl monostearate, phenylpropanol, caprylyl glycol, decylene glycol, carbomer, polysorbate 60, sodium hydroxide.

Doporučené dávkování: Emulgel aplikujte v tenké vrstvě dle potřeby 3-4x denně.

Balení: 100 g

Výrobce: Patron ca, s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s., sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00 Praha 8, provozovna: P3 Prague D8, Hala 3, Zdibsko 614, 250 67 Klecany, Česká republika.

Hmotnost 0.130 kg
Šířka 5.0 cm
Hloubka 5.0 cm
Výška 20.0 cm

Napsat recenzi

ALAVIS MAXIMA Trau-MAX 100g

ALAVIS MAXIMA Trau-MAX 100g

Napsat recenzi

Související produkty