Spokey BONE Sada neoprenových činek, 0,5 kg

Sada neoprenových činek Spokey BONE:

More details

K941960

Spokey

Dostupnost: skladem

149 Kč

123 Kč bez DPH

Share in social media

Spokey BONE Sada neoprenových činek, 0,5 kg


Sada neoprenových činek Spokey BONE:

- to jsou dvě činky se stejnou hmotnosti, díky čemuž můžete cvičit rovnoměrně tak, že budete mít jednu činku v každé ruce, nebo budete mít obě činky v jedné ruce, čímž zvýšíte intenzitu vašeho cvičení
- jsou potaženy neoprenem, který zajišťuje perfektní přilnavost dlaně k čince
-
skvělé se hodí do jakékoliv domácí posilovny
- sada dvou činek: 2x 0,5 kg

Činky jsou univerzálními pomocníky pro každodenní trénink – jsou základem každé domácí posilovny. Mohou být základem našeho tréninku nebo doplňkem každodenního cvičení. Dávají nám nespočet možností, umožňují nám přizpůsobit trénink podle naši aktuální fyzické kondice a našich cílů! Sada činek Spokey BONE vám pomůže při tvarování postavy, posilování svalů a při shazování přebytečných kilogramů.

Dvě neoprenové činky stejné hmotnosti

Sada neoprenových činek Spokey BONE je nepostradatelnou součástí každé domácí posilovny. Díky nim si zpestříte trénink, a zapojíte svaly, které se denně nepoužívají. BONE jsou navrženy tak, aby jejích tvar umožňoval pohodlné umístění dlaně a následný pevný úchop. Navíc použitý neoprenový potah zajišťuje lepší přilnavost dlaní k činkám. Sada činek BONE, to jsou dvě činky se stejnou hmotnosti, díky čemuž můžete cvičit rovnoměrně tak, že budete mít jednu činku v každé ruce, nebo držet obě činky v jedné ruce a zvýšit tím intenzitu vašeho cvičení.

Efekty cvičení s činkami

Pokud hledáte sportovní vybavení, které zvýší úroveň a kvalitu vašeho domácího tréninku, pak je sada neoprenových činek Spokey BONE ideální volbou! Používáním činek při tréninku dosáhnete vysněných výsledků – posílíte svaly, zlepšíte kondici nebo se zbavíte přebytečných kilogramů. Činky Spokey BONE jsou dostupné v třech různých hmotnostních a barevných provedeních. Díky tomu si můžete sami snadno zvolit činky podle vašich individuálních potřeb:

- fialové: 2x 0,5 kg
- modré: 2x 1 kg
- růžové: 2x 2 kg

Činky Spokey BONE jsou navrženy tak, aby zapadly do každé domácí posilovny. Jedinečné barvy a moderní design přitahují pozornost už z dálky, a jakmile se na ně podíváte, už vás nic nezastaví před tréninkem.

Parametry:
materiál: neopren, litina
sada dvou kusů 2x 0,5 kg

Informace pro velkoodběratele:
balení: 10 ks/karton
možný prodej po 1 sadě

Napsat recenzi

Spokey BONE Sada neoprenových činek, 0,5 kg

Spokey BONE Sada neoprenových činek, 0,5 kg

Napsat recenzi

Související produkty