Animology Fox Poo Šampon pro psy 250ml

Animology Fox Poo Šampon pro psy 250ml Zobrazit větší
Šampon k odstranění jakéhokoli pachu ze srsti, zejména od zvířecích exkrementů.

More details

PET-BG-AFP250

Animology

Dostupnost: skladem

179 Kč

148 Kč bez DPH

Share in social media

Animology Fox Poo Šampon pro psy 250ml

Popis

Odstranit zápach po exkrementech není snadné. Záchranou je tento speciální šampon Animology Fox Poo, který odstraní i intenzivní zápach jakýchkoliv exkrementů (např. lišky, dobytka, jezevce, kachny, kočky…). Šampon dokáže jednoduše odstranit všechny mastné a tukové usazeniny. Obsahuje sloučeninu čtyř speciálních látek, které dokáží odstraňovat zápach mnohem efektivněji než běžné deodorační šampony. Šampon je jemně pěnivý pro rychlejší opláchnutí srsti, která je pak čistá a hebká.

Klíčové vlastnosti

  • Svěží vůně
  • Neutrální pH
  • Hloubkově čistící
  • Pěstící a výživný účinek
  • Snadno se oplachuje

Šampony zn. Animology obsahují jemnou a zároveň účinnou složku, která neutralizuje pachové bakterie, efektivně bojuje proti nečistotám a zápachu srsti. Šampon je 100 % veganský. Neobsahuje parabeny, sulfáty, SLS/SLES ani silikony a při vývoji nebyl testován na zvířatech (cruelty free).

Další informace

Návod k použití: Navlhčete srst psa teplou vodou, napěňte, důkladně opláchněte a vysušte. Zamezte kontaktu s očima. V případě zasažení, vypláchněte oči vodou.

Upozornění: Uchovávejte při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Doba použitelnosti: 3 roky od data výroby. Po otevření originálního balení 1 rok. Pouze pro zvířata!

Typ přípravku: Kosmetický veterinární přípravek (KP)

Hmotnost 0.280 kg
Šířka 7.0 cm
Hloubka 4.5 cm
Výška 20.0 cm

Napsat recenzi

Animology Fox Poo Šampon pro psy 250ml

Animology Fox Poo Šampon pro psy 250ml

Napsat recenzi

Související produkty