REPOLAR AniWash® ošetřující šampon s výtažky z pryskyřice 300ml

REPOLAR AniWash® ošetřující šampon s výtažky z pryskyřice 300ml Zobrazit větší
Ošetřující šampon pro zmírnění kožních problémů u zvířat – zklidňující účinek na šupinatou, svědivou a podrážděnou kůži.

More details

PET-WER-2400

REPOLAR

Dostupnost: skladem

809 Kč

669 Kč bez DPH

Share in social media

REPOLAR AniWash® ošetřující šampon s výtažky z pryskyřice 300ml

Popis

AniWash® byl vyvinut pro zmírnění kožních problémů, obsahuje přírodní složky z pryskyřice smrku ztepilého (Picea abies) sbírané ve finském Laponsku a čištěné za studena. Má zklidňující účinek na šupinatou, svědivou a podrážděnou kůži. AniWash vyrobený ve Finsku firmou Repolar je hydratační a jemný, neštípe ani na strupovité nebo poškozené pokožce.

Složení

Aqua, glycerin, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, picea abies resin extract, sodium chloride, sodium benzoate, guar hydroxypropyltrimonium chloride, piroctone olamine, citric acid.

Použití a dávkování

Na začátku ošetření a při znečištění zvířete se doporučuje předmytí – navlhčete srst zvířete, šampon naneste na několik míst a pečlivě jej vmasírujte do kůže pod srstí, následně srst opláchněte. Předmytí odstraní z kůže a srsti prach, špínu, zápach a alergeny.
Při ošetřujícím mytí vmasírujte šampon do pokožky a nechte jej působit přibližně 10 minut. Šampon opatrně opláchněte vlažnou vodou. Osušte srst zvířete ručníkem.

Při léčbě kožních problémů doporučujeme umývat zvíře šamponem 2krát týdně po dobu 3-6 týdnů nebo podle pokynů veterináře.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Nepoužívejte AniWash u zvířat, která jsou přecitlivělá na pryskyřici (kolofonium) nebo na některou z dalších složek.

Pokud jste přecitlivělí na pryskyřici nebo na některou z dalších složek masti, používejte při aplikaci přípravku na zvíře ochranné rukavice. Při zasažení očí nebo úst vypláchněte velkým množstvím vody.

Upozornění

Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.

Skladování

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Pouze k zevnímu použití. Skladujte těsně uzavřené při teplotě 15-30° C. Po prvním otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Balení

300 ml

Hmotnost 0.340 kg
Šířka 5.0 cm
Hloubka 5.0 cm
Výška 19.5 cm

Napsat recenzi

REPOLAR AniWash® ošetřující šampon s výtažky z pryskyřice 300ml

REPOLAR AniWash® ošetřující šampon s výtažky z pryskyřice 300ml

Napsat recenzi

Související produkty