Odporová fitness aerobic guma P2I SET 3 ks

Pure2Improve odporové gumy SET 3ksOblíbená pomůcka vhodná na aerobic, strečink i posilování. Slouží k procvičení téměř všech svalových partií, zejména pak hýžďových, zádových i břišních svalů. Vyrobeno z vysoce odolného latexu. ...

More details

SE-200280

Pure2Improve

Dostupnost: Skladem

219 Kč

84 Kč (38%)

135 Kč

135 Kč
112 Kč bez DPH

Share in social media

Odporová fitness aerobic guma P2I SET 3 ks

Pure2Improve odporové gumy SET 3ks
Oblíbená pomůcka vhodná na aerobic, strečink i posilování. Slouží k procvičení téměř všech svalových partií, zejména pak hýžďových, zádových i břišních svalů. Vyrobeno z vysoce odolného latexu. Odporová guma je jedním z prvních kroků k vytvoření Vaší ideální postavy. Používá se již roky úspěšně v gymnastice, aerobicu i fitness centrech k rehabilitaci, či odporovému tréninku. Vhodné pro všechy věkové kategorie. Možnost využití při protažení, rozcvičce i pro plnohodnotný trénink. Oblíbená pomůcka také pro kondiční cvičení. Cvičební guma zlepšuje sílu svalů, jejich mohutnost a pevnost, rozsah pohybu a svalovou koordinaci (tj. spolupráci svalů a svalových skupin).
Set je nenáročný na prostor a nezabere žádné místo (narozdíl od jiných posilovacích přístrojů a vybavení).

Jak zvolit správnou barvu a tuhost? Správný je takový, když po 8-10 opakování jednoho cviku ucítíte svalovou námahu. Odpor můžete ovlivnit užším či širším držením či kombinací různých barev. Proto je tento set perfektní pro cvičení kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv. 


Technický popis:
- Výrobce: Pure2Improve
- materiál: Odolný latex 
- V balení: 3ks různé obtížnosti

Dělení gum dle obtížností:
- Snadná - Žlutá - 35x5x0,06 cm 
- Střední - Červená - 35x5x0,08 cm 
- Těžká - Černá - 35x5x0,1 cm 

Napsat recenzi

Odporová fitness aerobic guma P2I SET 3 ks

Odporová fitness aerobic guma P2I SET 3 ks

Napsat recenzi

Související produkty