Spokey ZION Trekingové hole, 3dílné, šedo-černé

Trekingové hole Spokey ZION:

- díky možnosti nastavení délky holí v rozmezí 105-135 cm, si můžete nastavit délku dle svých potřeb

More details

K929460

Spokey

Dostupnost: skladem

759 Kč

627 Kč bez DPH

Share in social media

Spokey ZION Trekingové hole, 3dílné, šedo-černé


Trekingové hole Spokey ZION:

- díky možnosti nastavení délky holí v rozmezí 105-135 cm, si můžete nastavit délku dle svých potřeb
-
po složení mají trekingové hole délku pouze 62 cm, což usnadňuje jejich přepravu a skladování, vejdou se do každého batohu
-
jsou vybaveny mimořádně pohodlným a odolným uzamykacím systémem části holí
-
mají měkké a na dotek příjemné rukojeti vyrobené z pěny EVA, která zároveň tlumí nárazy přenášené do rukou.

Outdoorové aktivity jsou velmi důležité pro zdraví. Během chůze s trekingovými holemi určenými pro náročnější terény stimulujete k práci nejen svaly celého těla, ale zároveň okysličujete organismus. Trekingové hole poslouží v náročném terénu jako podpora– snižují zátěž kloubů a v případě obtížných výstupů a sestupů tvoří pohodlnou oporu.

Technologie přesně podle vašich potřeb

Trekingové hole Spokey ZION jsou regulovatelné v rozsahu 105-135 cm, díky čemuž si můžete jejich délku nastavit dle svých potřeb! Navíc po složení mají trekingové hole délku pouze 62 cm, což usnadňuje jejich přepravu a skladování. Systém pohodlného uzamčení částí hole – pro uzamčení částí hole stačí použít páčku. Vnější upevňovací systém je doporučen zejména těm, kteří plánují výlety v různých povětrnostních podmínkách, a to i v zimě. Díky své konstrukci umožňují snadné nastavení délky, aniž byste museli sundat rukavice. Použití hliníkových upínacích přezek zvyšuje pevnost a životnost uzamykacího systému částí hole.

Treking pro Vás

Ve Spokey víme, jak moc je během trekingu důležitá bezpečnost, proto byl model ZION vyroben z nejkvalitnějších materiálů! Hliník 6061 zaručuje dlouhou životnost a odolnost holí proti mechanickému poškození, při současném zachování nízké hmotnosti. Model ZION má hroty ze slinutého karbidu se zvýšenou odolností, které vám umožní pohodlný pochod po náročném a tvrdém povrchu. Použití pěny EVA v rukojetích zvyšuje tlumení nárazů přenášených do rukou. Pěna EVA se vyznačuje vysokou hustotou, je měkká a příjemná na dotek. Celek je zakončen rychlou regulací FastFit.

image

Možnost výměny hrotu

Hrot se zvýšenou odolností. Umožňuje pohodlnou chůzi po náročném a tvrdém povrchu. Tato varianta je určená pro osoby, které plánují intenzivní pochody, během nichž dochází ke zvýšenému riziku opotřebení hrotu. Možnost jeho výměny umožňuje delší používání svých oblíbených holí. K holím jsou přidány i ochranné koncovky hrotů, které chrání opotřebení hrotů při chůzi na tvrdém povrchu (beton, asfalt). Zabraňují klouzání holím na různých površích.

image

Parametry:
materiál: hliník 6061
počet dílů: 3
rukojeť: pěna EVA
regulace pásku: FastFit – rychlé nastavení)
uzamčení částí hole: vnější (kovové)
hrot: slinutý karbid
talířek: letní, vyměnitelný
hmotnost (2 hole): 540 g
délka: 105-135 cm
délka po složení: 62 cm
dodatečné prvky: gumové koncovky

Informace pro velkoodběratele:
balení: 15 párů/kartón
možný prodej po 1 ks

Napsat recenzi

Spokey ZION Trekingové hole, 3dílné, šedo-černé

Spokey ZION Trekingové hole, 3dílné, šedo-černé

Napsat recenzi

Související produkty