Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Akční cena
Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml Zobrazit větší
Po chirurgických ortopedických zákrocích - zrychlení a usnadnění hojení, při osteoarthritidě, u koní s vývojovým onemocněním kloubů, u koní se sníženou pohyblivostí (např. při bolestivosti pohybového systému) a špatnou jezditelností - snížení bolestivosti

More details

PET-A-31354

Orion Pharma Animal Health

Dostupnost: skladem

2 499 Kč

660 Kč (26%)

1 839 Kč

1 839 Kč
1 599 Kč bez DPH

1 839 Kč

-0 Kč

Share in social media

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Charakteristika:
APTUS EQUINE APTO-FLEX VET 1000ml je pětisložkové chondroprotektivum s kyselinou hyaluronovou a antioxidanty pro koně. Obsahuje kys. hyaluronovou, MSM, kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a antioxidanty. 

Preventivní podávání:
Před a po závodní sezoně, během intenzivní tělesné zátěže (u sportujících koní, během tréninku, při závodech), u všech koní pro udržení dobré funkce pohybového systému - výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech, zlepšení pohyblivosti, prevence arthritidy. 

Terapeutické podávání:
Po chirurgických ortopedických zákrocích - zrychlení a usnadnění hojení, při osteoarthritidě, u koní s vývojovým onemocněním kloubů, u koní se sníženou pohyblivostí (např. při bolestivosti pohybového systému) a špatnou jezditelností - snížení bolestivosti při pohybu, po úrazech a zraněních pohybového systému - usnadnění pohyblivosti kloubů, zpomalení progrese artrózy. 

Doporučené dávkování:
Váha koně do 250 kg: 15 ml 1x denně. Váha koně nad 250 kg: 30 ml 1x denně.

Napsat recenzi

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Napsat recenzi

Související produkty