Spokey BENCH DELUXE Houpací síť/sedátko pro dva do 160 kg, zelené pruhy

Houpací síť – sedátko pro dva Spokey BENCH DELUXE:- umožňuje pohodlný odpočinek dvěma osobám (maximální zatížení 160 kg) - vyrobena z přírodních materiálů – bavlna je prodyšná, velmi měkká a ...

More details

K837428

Spokey

Dostupnost: skladem

1 259 Kč

1 259 Kč
1 040 Kč bez DPH

Share in social media

Spokey BENCH DELUXE Houpací síť/sedátko pro dva do 160 kg, zelené pruhyHoupací síť – sedátko pro dva Spokey BENCH DELUXE:- umožňuje pohodlný odpočinek dvěma osobám (maximální zatížení 160 kg)

- vyrobena z přírodních materiálů – bavlna je prodyšná, velmi měkká a příjemná na dotek

- konstrukce s dřevěným nosníkem, která zajišťuje, že houpací síť je bezpečná a stabilní

-
je to brazilské houpací křeslo, které je širší a zároveň zabírá méně místa než standardní modely houpacích síti (šířka 140 cm), díky čemuž se skvělé hodí nejen na zahradu ale i na terasu, balkón, nebo do obývacího pokojeSníte o chvilce odpočinku s knížkou v ruce, zatímco si vychutnáváte lahodnou kávu? Vsaďte na pohodlnou houpací síť, která vám umožní pohodlný odpočinek venku na zahradě, terase, balkóně, či v bytě, například v obývacím pokojí nebo ložnici. Brazilské sedátko Spokey BENCH DELUXE lze zavěsit jak na větev stromu, tak i na speciální stropní hák v interiéru. Jedná se o model, který zabírá míň místa než standardní zahradní houpací sítě a zároveň je širší (140 cm), díky čemuž jej mohou současně používat dvě osoby.Pohodlný odpočinek pro dvaBrazilská houpací síť – sedátko Spokey BENCH DELUXE má zesílenou konstrukci – použitý dřevěný nosník zvyšuje stabilitu sedátka, silný materiál a dostatečně silně napjatá lana zajišťují výjimečné pohodlí a optimální podporu těla. Díky tomu je maximální nosnost houpací sítě 160 kg, což umožňuje pohodlný odpočinek dvěma osobám. Pevnost byla potvrzena testy SGS.Odolná brazilská houpací síť vyrobená z přírodních materiálůBrazilská houpací síť – sedátko Spokey BENCH DELUXE, to je víc než jen obyčejná zahradní houpací síť. Je do sedátko pro dvě osoby vyrobené z přírodních materiálů – prodyšné bavlny, která je velmi měkká a příjemná na dotek. To ale nejsou všechny výhody Spokey BENCH DELUXE! Dokonale se vám přizpůsobí a je velmi stabilní. Jeho barvy dodají okolnímu prostředí charakter. S takovou houpací síti – sedátkem poskočí vaše chvilky odpočinku na ještě vyšší úroveň!Parametry:

materiál: bavlna, dřevo

rozměr: 140x200 cm

délka dřevěné tyče: 130 cm

průměr dřevěné tyče: 4 cm

maximální hmotnost uživatele: 160 kg

pevnost byla potvrzena testy SGSInformace pro velkoodběratele:

Napsat recenzi

Spokey BENCH DELUXE Houpací síť/sedátko pro dva do 160 kg, zelené pruhy

Spokey BENCH DELUXE Houpací síť/sedátko pro dva do 160 kg, zelené pruhy

Napsat recenzi

Související produkty