ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků 40 kapslí

ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků 40 kapslí Zobrazit větší
Doplněk stravy, který obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný extrakt papriky s kapsaicinem s postupným uvolňováním účinné látky bez žaludečních potíží.

More details

PET-V406

ALAVIS

Dostupnost: skladem

589 Kč

526 Kč bez DPH

Share in social media

ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků 40 kapslí

Popis

ALAVIS™ MAXIMA Spalovač tuků obsahuje:

Extrakt z papriky s kapsaicinem přispívá:

  • ke kontrole tělesné hmotnosti,
  • ke snížení příjmu kalorií,
  • k metabolismu sacharidů a lipidů,
  • k termogenezi a energetickému výdeji;

Kofein, který:

  • pomáhá zlepšit soustředění, zvyšuje bdělost a pozornost (při příjmu 75 mg/dávka),
  • pomáhá zvýšit čilost a hbitost,
  • napomáhá zvýšení vytrvalostního výkonu (při příjmu 3 mg kofeinu/kg tělesné hmotnosti, hodinu před cvičením);

L-karnitin

Doplněk stravy ALAVIS™ MAXIMA Spalovač tuků je sestaven ze tří hlavních složek, které vám pomohou k urychlení spalování kalorií, udržení hmotnosti pod kontrolou, nezatíží žaludek a zvýší výkon.

Obsahuje mikroenkapsulovaný kofein se systémem řízeného uvolňování. Kofein je stimulant nervového systému, čím zvyšuje bdělost, čilost a hbitost (při přijmu 75 mg / dávka). Mobilizací Při příjmu 3 mg kofeinu / kg tělesné hmotnosti napomáhá ke zvýšení vytrvalostního výkonu. Způsob zpracování zajišťuje pomalé uvolňování kofeinu a současně potlačuje klasickou hořkou chuť a nezatěžuje trávicí trakt. Tato forma mikroenkapsulovaného kofeinu je vhodná pro sportovce a osoby s aktivním životním stylem.

V 1 kapsli je obsaženo množství mikroenkapsulovaného kofeinu s prodlouženým uvolňováním rovnající se 2-3 šálkům kávy.

ALAVIS™ MAXIMA Spalovač tuků obsahuje koncentrovaný extrakt z přirozeně se vyskytujících sloučenin přítomných v plodech papriky roční (Capsicum anuum L.) standardizovaný na obsah kapsaicinoidů min. 2%. Je vyráběný jedinečnou technologií zapouzdření (mikropeletace), která umožňuje postupné a dostatečné uvolňování účinné látky bez žaludečních potíží. Má jedinečnou schopnost vytvářet teplo v těle a tím pomáhá zvýšit rychlost metabolismu jak sacharidů, tak lipidů. Současně potlačuje chuť k jídlu, čím přispívá ke snížení přijmu kalorii a kontrole tělesné hmotnosti.

Další složkou je L-karnitin, který je tělu vlastní složkou příbuznou aminokyselinám. Vytváří se z aminokyselin lysinu a methioninu, vitamínů C, B3, B6 a železa a je potřebný pro uvolňování energie z tuků. Je velice důležitý faktor pro udržování zdraví a tělesné kondice. Nezbytným předpokladem zlepšení jeho účinku je pohybová aktivita a vyvážená strava.

Další informace

Složení (1 kapsle 0,768 g): Karnitin (L-karnitin-L-tartát) 200 mg, kofein mikroenkapsulovaný (kofein, estery mastných kyselin) 100 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), extrakt plodu papriky roční mikropeletovaný (Capsicum anuum L., kapsaicinoidy min 2 %) 100 mg, protispékavé látky (rýžová mouka-, stearan hořečnatý, talek), modifikovaný kukuřičný škrob, maltodextrin, barvivo (oxid zinečnatý).

- Může obsahovat stopy sóji.

Dávkování: Pro kontrolu tělesné hmotnosti 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne nejlépe nalačno.

V rámci sportovní činnosti 1 kapsli 30 minut (max 2 hodiny) před tréninkem společně se sacharidy, popř. bílkovinami. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Není určeno pro děti a dospívající do 15 let (od 15ti let po konzultaci s odborníky z oboru výživy), těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárními obtížemi a zvýšenou citlivostí na kofein.

Nedoporučuje se užívat večer a před spaním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25C.

Balení: 40 kapslí

Výrobce: Patron ca, s.r.o., člen skupiny Mike.M capital a.s., sídlo společnosti: Thámova 402/4, 186 00 Praha 8, provozovna: P3 Prague D8, Hala 3, Zdibsko 614, 250 67 Klecany, Česká republika.

Hmotnost 0.076 kg
Šířka 5.3 cm
Hloubka 5.3 cm
Výška 10.0 cm

Napsat recenzi

ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků 40 kapslí

ALAVIS MAXIMA Spalovač tuků 40 kapslí

Napsat recenzi

Související produkty