AKČNÍ SLEVY NA ŽEBŘÍKY A LEŠENÍ

Schůdky

Hliníkové schůdky

ZOBRAZIT

Štafle

Hliníkové štafle

ZOBRAZIT

Žebříky

Hliníkové žebříky

ZOBRAZIT

Lešení

Hliníkové lešení

ZOBRAZIT

Regály

Kovové regály

ZOBRAZIT

Příslušenství a doplňky

Příslušenství a doplňky

ZOBRAZIT

Výškové práce snadno a bezpečně

S našimi žebříky zvládnete jakékoliv výškové práce snadno a bezpečně. Ať už jsou vaše záměry jakékoliv, kvalitní a cenově dostupné žebříky u nás seženete pro každou situaci. Široká nabídka profi a hobby výrobků je doplněna o originální příslušenství, které vám zjednoduší a zpříjemní práci.
Výsuvné žebříky lze sestavit v různých modifikacích, jsou uzpůsobeny pro použití na schodištích a pro vyšší bezpečnost vybaveny širokým stabilizátorem. Využije je při práci na střeše, kolem domu nebo na zahradě.
Pro výškově méně náročné práce přijdou vhod jednodílné opěrné žebříky. Jejich předností je nízká hmotnost a výborná manipulovatelnost. Bez větších obtíží je bez pomoci kamkoliv postavíte.
Multifunkční kloubové žebříky 
nabízí bezpočet možných sestavení, od lešení až po praktický jednodílný žebřík. Jejich tvar snadno přizpůsobíte i pro použití v těžko přístupných místech.
Pokud potřebujete žebřík s minimálními rozměry při zachování velmi dobré pracovní výšky, zaměřte se teleskopické žebříky. Mají kompaktní rozměry, jsou nenáročné na skladovací místo a snadno je převezete i v kufru auta.  
Jednostranné schůdky nebo štafle
 najdou uplatnění v každé domácnosti nebo firmě. Jsou lehké, stabilní, snadno s nimi pověsíte záclony, vymalujete byt nebo  vyrovnáte regál.
V nabídce naleznete i hliníková lešení a střešní výtahy. Oproti klasickým fasádním systémům jsou lehká, variabilní, snadno se sestavují a díky pojezdovým kolečkům i přemisťují.
Také nelze opomenout cenově výhodné regály, se kterými snadno uskladníte a přehledně uložíte libovolné nářadí a věci v garáži, dílně nebo sklepě.

Výškové práce snadno a bezpečně