Pohodové Vánoce s garancí

Dárky doručíme včas

Můžete být bez obav, i pokud necháváte nákup dárků na poslední chvíli. Dárky pro vaše blízké doručíme pod vánoční stromeček včas. Nabídka platí na všechny skladové položky objednané do 19.12.2019 8:00:00. Zboží vám doručíme zvoleným dopravcem nejpozději do 24.12.2019. U objednávek přijatých po tomto termínu garanci doručení do Vánoc poskytnout nemůžeme, ale v maximální možné míře se o to pokusíme. Více zde

Bezplatné vrácení do 12. ledna

I Ježíšek se může někdy splést. Každý to dobře zná, koupili jste špatnou velikost, barvu nebo dárek jinak nevyhovuje. Mnohdy neřešitelná situace, na kterou máme odpověď. Zakoupené zboží můžete ZDARMA vyměnit až do 12.01.2020. Více zde

Nákup z pohodlí domova

Neradi trávíte dlouhé hodiny v přeplněných nákupních centrech? Ani se vám nedivíme. U nás si vyberete dárky pro všechny vaše blízké na jedno kliknutí. Jednoduše, pohodlně, bez stresu a za ty nejlepší ceny.

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce bez ohledu na její výši od nás obdržíte parádní dárek zdarma. Vánoční čepice s bambulí již došly, ale aktuálně máme něco ještě lepšího, LED světelný řetěz na bateriový provoz. Skvělá dekorace, kterou oceníte při vánoční výzdobě. 

Tipy na vánoční dárky

Nevíte si rady co koupit svým blízkým pod stromeček?

Inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky. Dárky máme pro každého a za skvělé ceny! Naše tipy na dárky k Vánocům jsou pečlivě vybrány z celého katalogu zboží. Pro větší přehlednost jsou roztřízeny do několika kategorií. Pohodlně se posaďte a vybírejte. Přejeme vám, ať právě váš dárek vykouzlí ten nejradostnější úsměv na tváři. Krásné Vánoce!