Spokey NICO EKO Jóga podložka na cvičení 0,5 cm

Jóga podložka na cvičení z ekologických materiálů Spokey NICO EKO:- vyrobena z 25 % z přírodních surovin (slupky rýže a bambus) a ze 75 % z TPE (termoplastického elastomeru), který dodává ...

More details

K928911

Spokey

Dostupnost: skladem

1 610 Kč

406 Kč ( 25 %)

1 204 Kč

1 204 Kč
995 Kč bez DPH

Vánoční dárek
Share in social media

Spokey NICO EKO Jóga podložka na cvičení 0,5 cmJóga podložka na cvičení z ekologických materiálů Spokey NICO EKO:- vyrobena z 25 % z přírodních surovin (slupky rýže a bambus) a ze 75 % z TPE (termoplastického elastomeru), který dodává podložce pružnost, mechanickou odolnost a zároveň je recyklovatelný!

-
je velmi lehká, má velmi dobré protiskluzové a tlumicí vlastnosti

-
zajišťuje stabilitu a bezpečnost během tréninkuNepostradatelná během domácích cvičeníPodložka Spokey NICO EKO byla vytvořena s cílem zajistit maximální pohodlí během cvičení. Skvělé se hodí pro protahovací cvičení, fitness tréninky, fyzioterapii i pro vykonávání různých ásan. Použití TPE v kombinaci s přírodními materiály o tloušťce 5 mm výrazně zvyšuje kvalitu podložky a poskytuje výjimečné tlumení. Její protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost během cvičení. Podložka NICO EKO neabsorbuje vlhkost, díky čemuž se velmi snadno udržuje v čistotě. Kombinace zvolených materiálů pro výrobu je vhodná i pro alergiky a…. je recyklovatelná!Pohodlí během cvičení!Pravidelné cvičení pomáhá odpoutat se od každodenních povinnosti, snížit stres a nastolit vnitřní rovnováhu. Ekologická jóga podložka Spokey NICO EKO vám pomůže zvýšit úroveň vašeho cvičení! Je to nenahraditelný prvek tréninku, který poskytuje velmi dobrou stabilitu a má skvělé protiskluzové vlastnosti. Každodenní trénink už nebude jen rutina, ale stane se vašim potěšením. Podložka na cvičení je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé sportovce.Kombinace termoplastické pěny a ekologických surovinPodložka na cvičení Spokey NICO EKO je velmi stabilní a zajišťuje velmi dobré tlumení nárazů. A to proto, že je vyrobena ze 75 % z TPE a z 25 % ze surovin přírodního původů (rýžové slupky a bambus). Díky tomu je podložka lehčí a zároveň je vhodná i pro alergiky. Podložka má dobré protiskluzové vlastnosti, a hlavně, je ekologická – bezpečná pro životní prostředí.Parametry:

materiál: 25% přírodní materiál (rýžové slupky, bambus), 75% TPE

poskytuje charakteristický mramorový vzhled produktu a dobře voní

až o 23% snížení CO2

rozměr: 180 x 60 cm

tloušťka: 5 mm

hmotnost: 840 gInformace pro velkoodběratele:

Napsat recenzi

Spokey NICO EKO Jóga podložka na cvičení 0,5 cm

Spokey NICO EKO Jóga podložka na cvičení 0,5 cm

Napsat recenzi

Související produkty