Spokey MOBIUS Elektrická koloběžka černá, kolečka 8', do 100 kg, nožní ovládání

Doprava zdarma
Spokey MOBIUS Elektrická koloběžka černá, kolečka 8', do 100 kg, nožní ovládání Zobrazit větší

Elektrická koloběžka je hitem této sezóny! Není náhoda, že popularita koloběžek neustále roste. K rychlému přesunu v přeplněném městě je totiž elektrická koloběžka ideální alternativou k veřejné hromadné dopravě. ...

More details

K926737

Spokey

Dostupnost: Skladem

7 611 Kč

7 611 Kč
6 290 Kč bez DPH

Na splátky např. od: 761 Kč / 10 splátek

Splátková kalkulačkaVíce o nákupu na splátky

Akce Spokey - ručník zdarma
Share in social media

Spokey MOBIUS Elektrická koloběžka černá, kolečka 8', do 100 kg, nožní ovládáníElektrická koloběžka je hitem této sezóny! Není náhoda, že popularita koloběžek neustále roste. K rychlému přesunu v přeplněném městě je totiž elektrická koloběžka ideální alternativou k veřejné hromadné dopravě. Díky tomu se vyhnete všem kolonám a dostanete se kamkoliv včas.Radost z cestování po městěElektrická koloběžka Spokey MOBIUS je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé. Jede rychlostí až 18 km/h a maximální vzdálenost, kterou můžete ujet v případě plně nabité baterie, je 15 km.Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky na kvalitu, bezpečnost a radost z používání, proto mají elektrické koloběžky Spokey vynikající kvalitu a jsou velmi odolné. Model Mobius byl vyroben pro rychlé cestování plné zábavy při zachování bezpečnosti. Zárukou komfortu jízdy jsou hliníková konstrukce a plná, gumová kola a nožní brzda. Jediné co musíte udělat, je užít si jízdu!Jízda #veSpokeyStyluKoloběžka Spokey MOBIUS je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa a její mimořádná lehkost vám umožní vzít ji kamkoliv s sebou, snadno vejde do kufru, výtahu nebo autobusu.Model Mobius je výjimečný tím, že se rychlost ovládá nohou přímo na plošině. Na plošině lze také sledovat stav baterie.Elektrická koloběžka je skvělým tipem na dárek, ale především je to skvělá volba pro pohyb na krátkých vzdálenostech.Koloběžka MOBIUS, to je záruka výborné zábavy!Parametry:


maximální dojezd: 18 km*

maximální rychlost: 12 - 15 km/h

výkon motoru: 250 W

rozměr kol: 8'/ 20,3 cm

typ kol: plná, gumová

nožní regulace rychlosti

nastavitelná výška řídítek

kapacita baterie: 2,6 Ah Lithiová**

baterie zabudovaná v plošině

doba nabíjení: 2-3 hodiny

brzda: elektronická a nožní

rám: hliník

rychlé a jednoduché složení koloběžky

rozměry: 96 x 36 x 103 cm

rozměr složené koloběžky: 86,5 x 46 x 36 cm

váha: 8 kg - superlehká

maximální hmotnost uživatele: 100 kg

záruka na koloběžku a její komponenty: 2 roky

záruka na baterii: 6 měsíců!! Nutno přečíst INSTRUKCE PRO UŽIVATELE ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY ZDE* Předpokládaný maximální dojezd je zásadně závislý na nejrůznějších podmínkách, jako jsou například: hmotnost uživatele, rozmanitost terénu, vítr, zvolený stupeň podpory, tlak pneumatik a jejich vzorek, okolní teplota aj. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky.** Chcete-li prodloužit životnost baterie, nedovolte, aby se zcela vybila. Pokud koloběžku nepoužíváte déle než 3 měsíce, je nutné ji zcela nabít a umístit na suché a chladné místo, abyste předešli možnému poškození, na které se nevztahuje záruka.Upozornění:

Při používání elektrické koloběžky je spotřebitel plně odpovědný za dodržování pravidel silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Důsledně dodržujte bezpečnostní pokyny zejména v zemích, kde neexistují žádné platné zákony a předpisy, týkající se elektrických koloběžek.

Napsat recenzi

Spokey MOBIUS Elektrická koloběžka černá, kolečka 8', do 100 kg, nožní ovládání

Spokey MOBIUS Elektrická koloběžka černá, kolečka 8', do 100 kg, nožní ovládání

Napsat recenzi

Související produkty