Spokey VOLVER+ Elektrická koloběžka, kolečka 8", baterie 6 Ah, do 100 kg

Doprava zdarma
Spokey VOLVER+ Elektrická koloběžka, kolečka 8", baterie 6 Ah, do 100 kg Zobrazit větší

Elektrická koloběžka Spokey VOLVER+: - dosahuje maximální rychlosti až 20 km/h*, a s plně nabitou baterii ujede vzdálenost až 22 km*, - je vybavena tempomatem, stojánkem, systémem rychlého skládání a displejem, který zobrazuje ...

More details

K941047

Spokey

Dostupnost: skladem

13 230 Kč

1 589 Kč ( 12 %)

11 641 Kč

11 641 Kč
9 621 Kč bez DPH

Share in social media

Spokey VOLVER+ Elektrická koloběžka, kolečka 8", baterie 6 Ah, do 100 kg

Elektrická koloběžka Spokey VOLVER+:
- dosahuje maximální rychlosti až 20 km/h*, a s plně nabitou baterii ujede vzdálenost až 22 km*,
- je vybavena tempomatem, stojánkem, systémem rychlého skládání a displejem, který zobrazuje aktuální rychlost, rychlostní stupeň a stav baterie,
- má kompletní osvětlení (přední, zadní a reflexní prvky), díky kterému budete vždy dobře viditelní pro ostatní účastníky provozu,
- dokonale pohlcuje vibrace při jízdě po nerovném povrchu.

Elektrická koloběžka Spokey VOLVER+ byla vytvořena pro ty, kteří hledají ideální řešení pro plynulý pohyb po městě bez zbytečného stání v dopravních zácpách. Při výrobě tohoto modelu byl kladen zvláštní důraz na detaily. VOLVER+ splňuje všechny požadavky a normy na kvalitu a bezpečnost a je 100 % přizpůsobena platným právním předpisům. Na třetím rychlostním stupni dosahuje koloběžka maximální rychlosti až 20 km/h* a s plně nabitou baterii má dojezd až 18 km* na třetím rychlostním stupni, a až 22 km* na druhém rychlostním stupni.

Nejlepší způsob pro jízdu ve městě
Jízda ne elektrické koloběžce Spokey VOLVER+ je snadná a přináší mnoho zábavy. Je to velmi obratná a hbitá elektrická koloběžka, která má tři rychlostní stupně:
I rychlostní stupeň - maximální rychlost 10 km/h*,
II rychlostní stupeň - maximální rychlost 15 km/h*, maximální dojezd do 22 km*,
III rychlostní stupeň - maximální rychlost 20 km/h*, maximální dojezd do 18 km*.

Elektrická koloběžka Spokey VOLVER+ je vynikající ekologickou alternativou k automobilům a jízdním kolům - stane se vaším oblíbeným dopravním prostředkem do práce, do školy nebo do obchodu. Bez ohledu na to, kam máte zrovna namířeno - jakmile dorazíte do cíle můžete snadno a rychle složit řídítka koloběžky a vzít si koloběžku doslova kamkoliv s sebou - vynést ji po schodech nahoru do kanceláře, nebo vzít ji s sebou do výtahu.

Nastavte si tempomat a šetřete baterii pomocí funkce Kick Start
Spokey VOLVER+ je velmi kompaktní elektrická koloběžka, která nezabírá mnoho místa a díky její super nízké hmotnosti si ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost zajištují vynikající jízdní vlastnosti - hbitost a obratnost při jízdě. Nespornou výhodou koloběžky je tempomat, který umožňuje nastavit konstantní rychlost. Rychlost si můžete kontrolovat během jízdy na LED displeji, který zobrazuje i aktuální stav baterie a aktuální rychlostní stupeň. Další skvělou vychytávkou elektrické koloběžky VOVLER+ je funkce Kick Start, která vám šetří baterii! Jak to funguje? Koloběžku stačí uvést do pohybu - stačí se jen odrazit od země.

Buďte viditelní za všech podmínek
Elektrická koloběžka VOLVER+ je vybavena dvěma spolehlivými brzdami usnadňujícími ovládání rychlosti - elektrickou ruční brzdou (páčka na řídítkách) a zadní nožní brzdou. Díky kompletnímu osvětlení koloběžky (přední bílé LED osvětlení, zadní červené LED osvětlení a reflexními prvky), budete vždy dobře viditelní pro ostatní účastníky silničního provozu za jakýchkoliv podmínek. Koneckonců VOLVER+ je ekologický, bezkolizní dopravní prostředek určený pro rychlé přejezdy, při zachování maximální bezpečnosti.
Pohodlí a bezpečnost
Elektrická koloběžka Spokey VOLVER+ je osvědčený způsob, jak se vyhnout všem přeplněným místům a dopravním zácpám. Uživatele oceňují především její plná gumová 8" kolečka, která zajištují její vynikající manévrovatelnost, hbitost a dobrou přilnavost k povrchu. Spolu s odpružením předního kolečka, jenž pohlcuje vibrace vznikající během jízdy po nerovném povrchu, si užijete pohodlnou jízdu i po chodníku nebo cestě s nerovnostmi. Odpružení dokonale pohlcuje vibrace při jízdě po nerovném povrchu.

Nejjednodušší způsoby, jak prodloužit životnost baterie:
- nenechávejte baterii zcela vybít,
- nabíjejte baterii pravidelně, alespoň jednou měsíčně a pouze pokud je koloběžka vypnutá,
- pro nabíjení používejte originální nabíječku, která je součásti

Napsat recenzi

Spokey VOLVER+ Elektrická koloběžka, kolečka 8", baterie 6 Ah, do 100 kg

Spokey VOLVER+ Elektrická koloběžka, kolečka 8", baterie 6 Ah, do 100 kg

Napsat recenzi

Související produkty