Designová židle G21 Decore Red

Designová židle G21 Decore Red je vyráběná z plastu a pevné kovové konstrukce. Její kovová konstrukce je uprostřed propletena a tak drží vetší stabilitu židle. Sedák s opěrkami je vyvořen z plastu v červené barvě.

More details

PE-635221

G21

Dostupnost: Skladem

Poslední kus za tuto cenu!

1 499 Kč

800 Kč (53%)

699 Kč

699 Kč
578 Kč bez DPH

Share in social media

Designová židle G21 Decore Red

Designová židle G21 Decore Red je moderní židle s netradiční konstrukcí. S touto židlí zaujmete každého, kdo k vám přijde na návštěvu. Osloví vás nejen její moderní design smíchaný s retro stylem, ale zcela určitě vás zaujmou i její výborné praktické vlastnosti. Je to poslední výstřelek módy. Decore Red splní všechny vaše požadavky na dokonalou židli: moderní design, pohodlí, krása, praktičnost.

Designová židle G21 Decore Red

Pevnost a stabilitu židle zajišťuje podnož, která je vyrobena z pevné kovové konstrukce. Sedák je vyroben z polypropylenu v červené barvě. Design této nadčasové židle se skvěle hodí do každého moderního interiéru.

Stylová židle je vhodným doplňkem jak do módní kuchyně, tak i do trendy obýváku či ložnice. G21 Decore Red budí netradiční dojem na každého kdo ji vyzkouší. Židle G21 není jen krásná, ale i velice pohodlná.

Specifikace:

Rozměry: 60 x 57 x 80 cm
Barva: červená
Materiál: polypropylen, kov
Rozměry balení: 56,5 x 52 x 52,5 cm
Hmotnost balení: 7,6 kg

Napsat recenzi

Designová židle G21 Decore Red

Designová židle G21 Decore Red

Napsat recenzi

Související produkty