V ČEM JSOU GRANULE NUTRA PLUSS JEDINEČNÉ

Superprémiové bezobilné granule dopřejí kvalitní výživu pro vašeho psího kamaráda. Pes je od přírody masožravec. Ve volné přírodě by se k obilovinám, které bývají běžnou součástí granulí, nedostal a důležitou vlákninu by přijímal z pícniny natrávené v žaludku své kořisti. S touto skutečností počítají výrobci NUTRA Pluss, kteří přinášejí na trh superprémiovou značku granulí pro psy bez obsahu obilovin, nazvanou Super Premium Grain Free. Toto krmivo je vyráběno pouze z čerstvého masa, čímž je dosaženo jeho výjimečné chuti a stravitelnosti. Zajímá Vás víc? Bezobilné granule Super Premium Nutra Pluss obsahují 64 % čerstvého vepřového a drůbežího masa. Jsou určené pro pro dospělé psy všech plemen. Jaké je jejich další složení a co svému mazlíkovi můžete díky nim dopřát, popisuje veterinář MVDr. Ladislav Kletenský.


"V granulích nejsou zastoupena umělá barviva a zchutňovadla a jsou tudíž z čistě přírodních surovin. O lepší trávení pejsků se starají prebiotika, tzv. fluktoolisacharidy, jako je výtažek z kořene čekanky mající vysoký podíl inulinu. Optimální poměr lososového oleje a OMEGA 3 a 6 mastných kyselin podporuje zdravou a krásnou srst i pokožku vašeho čtyřnohého přítele. Krmivo dále obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát pro zdravý vývoj psích kloubů. Výtažek z ostropestřce mariánského účinně pomáhá k ochraně jater. Znalé chovatele nepřekvapí, že v obsahu najdou i zmínku o bylinkách. Ty slouží coby přírodní zdroj vitamínů, minerálů a antioxidantů. Dále je zastoupena juka, která má kromě protizánětlivých účinků i výrazné detoxikační schopnosti. Podporuje trávení, odstraňuje z těla nebezpečné látky, snižuje plynatost a zmírňuje pach stolice. A v neposlední řadě: Kyselina DHA má zcela zásadní vliv na správný vývoj mozku a rozvoj pohybových a kognitivních schopností i ve vyšším věku zvířete,” dodává veterinář MVDr. Ladislav Kletenský.


Super Premium Grain Free krmivo by měli svým psům zařadit do jídelníčku majitelé, kteří chtějí svému hafanovi dopřát kvalitní a nutričně velmi hodnotné krmivo. Je ideální také pro psy citlivější na složení, nebo trpící střevními potížemi nebo kožní vyrážkou.

PRÉMIOVÁ A SUPERPRÉMIOVÁ KRMIVA PRO VŠECHNY DRUHY PSŮ

Pro náročné psy

Super Premium 12kg Nutra Pluss

ZOBRAZIT

Pro dospělé psy

Adult 12kg Nutra Pluss

ZOBRAZIT

Pro psy na dietě

Senior 12kg Nutra Pluss

ZOBRAZIT

Pro psy se zvýšenou zátěží

Hi-Performance 12kg Nutra Pluss

ZOBRAZIT

Pro štěňata

Junior Puppy 12kg Nutra Pluss

ZOBRAZIT

Za skvělou cenu

Standard 10kg Nutra Pluss

ZOBRAZIT

ZKUŠENOSTI MAJITELŮ PSŮ

“Maxíkovi začaly vypadávat chlupy i mimo dobu, kdy se línal. Také se mu na některých místech zanítila pokožka. Byli jsme bezradní. Kromě péče o srst jsme zvažovali i vliv jídla na jeho zdraví. Zkusili jsme i granule od Nutra Pluss a problémy postupně mizí.”
L. Boček, kólie Max (4 roky)


“Naše Dia je citlivá na to, čím ji krmíme. Běžné granule u ní způsobují časté nadýmání a řidší hovínka. Radili jsme se se zvěrolékařem a upravili jí jídelníček. U granulí jsme přešli téměř výhradně na bezobilné. Někdy stačí opravdu málo a změnu hned člověk i vidí. Děkujeme za doporučení.”
Zuzana K., Žatec

“Díky moc, máme dva labradory a našim hafanům granule Nutra Pluss chutnají. A taky jim pořádně voní. :-) Starší Bowie zbytečně nepřibírá.”
Trávníčkovi


GARANCE MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOSTI

Vyzkoušeje zcela nezávazně Superprémiové granule Grain Free Nutra Pluss. Pokud nebudete s kvalitou spokojeni, garantujeme Vám možnost výrobek bezplatně vrátit do 30 dnů ode dne nákupu. Ke každé objednávce od nás obdržíte 100g vzorek krmiva na vyzkoušení zdarma. Pokud by se až stalo, že granule nebudou Vašemu mazlíčkovi chutnat, originální balení granulí nám můžete do 30 dnů ode dne zakoupení bezplatně vrátit zpět. Veškeré náklady s tím spojené za vás uhradíme my.


K NÁKUPU KRMIVA VÝBAVA NA VÝLETY ZDARMA

Užijte si léto se svým čtyřnohým miláčkem naplno. Ke každé objednávce jakéhokoliv krmiva NUTRA Pluss od nás obdržíte zcela zdarma skvělou výbavu na výlety. Čekají na vás užitečné kleště na klíšťata a sada praktických sáčků na hovínka. Dárky se přidají automaticky do nákupního košíku při zakoupení libovolného krmiva značky Nutra Pluss. Tak na co ještě čekáte, výbavu máte, hurá ny výlety.

VYHRAJTE SUPERPRÉMIOVÉ GRANULE

Nepropásněte naši soutěž o Superprémiové granule Nutra Pluss. Soutěž probíhá na Facebooku od 19.6.2019 do 30.6.2019.
Ze správných odpovědí vybereme v pondělí 1.7.2019 celkem tři výherce, kterým zašleme pytel superprémiových granulí. Více informací o soutěži naleznete zde.